Skotské whisky ze Speyside již dlouhou dobu dobývají svět, najdete zde hromadu slavných destillériií. Glen Moray k nim také patří a jelikož se jedná o klasickou značku, naše recenze bude zaměřená na jejich klasický produkt, navíc nyní za luxusní cenu. Z této lokality pochází například Glenfiddich, Balvenie, Glenlivet a mnoho dalších úžasných destilérií.

AKČNÍ NABÍDKA !!!!  využijte limitovanou slevu 26% na Glen Moray Classic klikněte ZDE !!!

Chuť

Pokud očekáváte v chuti rašelinu, resp kouřovost, tak zde se ji nedočkáte. Nicméně se dočkáte překvapivě příjemné sladové chuti. Já osobně mám velmi rád Grants 18Y právě kvůli této sladové chuti a něco podobného očekávejte u Glen Moray Classic. Nelze říct, že chuť by byla příliš složitá, o to více je přímočará, lze říci svěžejší formou citrusových tónů, ale zároveň lehce do sladka a prvky karamelu a vanilky se neztratí. Na skotskou whisky je možná jemnější, ale na druhou stranu, je to špatně? Já myslím, že ne. Důležité je zmínit, že se jedná o single malt whisky, takže kvalita je zaručena a poměr cena kvalita je s prominutím bezkonkurenční.Whisky můžete pít s ledem, sodou, formou horkého nápoje, ale doporučuji si ji nejdříve užít čistou – maximálně s kouskem pomerančové kúry a budete v sedmém nebi.V jednoduchosti a kvalitě je krása.

 

 

Proč koupit?

  • kvalite ve formě SINGLE MALT WHISKY s nyní famózní slevou 26%
  • Dozrávání v sudech po bílém vínu se příjemnou svěžestí projevilo v chutí a jedná se o unikátní způsob na dnešní poměry
  • Jste li fanouškem jemnějších chutí, ale s hutným tělem, sladovou plností protkanou prvky citrusů
  • Hledáte vhodný dárek do 500Kč Kč
  • Chcete se ve whisky posunout někam výše a hledáte jakou lahev zakoupit
  • Poměr cena kvality je skvěle vyvážený, ve většině eshopů seženete okolo 700 Kč, zde na odkazu nyní se slevou 26%

Nakupujte GLEN MORAY bezpečně na ALKOHOL.CZ (sleva) NEBO ALZA.CZ