Vyberte si z akční nabídky 50% SLEVA:

    1. Jameson The Cooper’s Croze KLIKNI ZDE!
    2. Jameson The Distiller’s Safe – KLIKNI ZDE!

 

 

Jameson The Whisky Maker’s

Tři muži -> Tři Lahve -> Špičková série prémiových whiskey?.. dle této rovnice nejspíše byla připravována v destilérii Jameson série Whiskey Makers. Jednoduše vzali skupinku tří můžů, jedny z hlavních postav celé firmy, a dali jim příležitost připravit vlastní variantu whiskey Jameson. Všichni se příležitosti chopili s cílem vytvořit produkt jež bude ctít vše s Jamesonem spojené, a pozvednout ho chuťovým profilem někam výše.

1. Jameson The Blender’s Dog 0,7L 43%

Bill Leighton – v roli master blendera stvořil svojím způsobem unikátní produkt, který kombinuje všechny jeho zkušenosti. Použil 3 druhy destilace, 4 druhy sudů, aby v nich zkombinovat mix 5-12 letých whiskey. Výsledný produkt se projevuje sušší hořkosladkou chutí s tóny mléčné čokolády, meruňky, sušeného ovoce. ve vůni dokonce ucítíte lehce tropické ovoce. Proč je v názvu „Dog“? Je to nástroj, jimž jsou ze sudů vybírány vzorky nápoje.

2. Jameson The Cooper’s Croze 0,7L 43%

Ger Buckley – hlavní sudař (cooper) destilérie měl za cíl vtisknout do chuti výrazné dubové tóny ze zrání v dubových sudech. Whisky zrála v sudech z amerického dubu,z mladého dubu, sudech po sherry a je blendem 12-16ti letých destilátů. Vyzrálost se projevila také na chuti a vůni. Ucítíte sladké tóny medu, vanilky, ovoce s podtextem zemitosti a dřevnatých tónů. Chuť samotná je velmi jemná a nasládlá projevující se svěží chutí broskví, perníku, dubových pilin. Krásná harmonie jež vzdává hold a ukazuje význam sudařské práce.

jameson distiilers safe

3. Jameson The Distiller’s Safe 0,7L 43%

Brian Nation – hlavní palírník chtěl ve své whiskey ukázat zejména sílu a kvalitu destilátu jako takového. Chuť je proto velmi čistá a nezkreslená dlouho zrajícími procesy, je krásně svěží jako mladé víno. Skládá se z mladých destilátů, konkrétně 4-7 let zralými. Brian zkombinoval 3 metody palírenské technologie. Whiskey je protkaná chutěmi zelených jablek, skořice, citronové kůry, lehce medu.

Každý druh má něco do sebe, pokud preferujete zralejší chutě, sáhněte po Coopers Croze nebo Blenders Dog, pokud byste raději sověžili své chutě mladou rafinovanou chutí, zvolte Distillers Safe. Akce 1+1 ZDARMA je časově omezená, pokud tedy hledáte ještě i nyní dárek por milovníka whikey či chcete na Silvestrovský večer udělat špičkovou degustaci, máte vybráno. Nakupovat vám doporučuji zejména na ověřených webech. Zejména Alkohol.cz nebo Alza.cz.